1 szt. Worek à la lniany 30 x 40 cm z nadrukiem – Mikołaj

Pierwotna cena wynosiła: 19.99zł.Aktualna cena wynosi: 15.99zł.

new in_stock, EAN-13: 5903003408598

SKU: NLIN-3040-NAT-SAN-002 Kategoria:

Tu kupisz doskonałą eko torbę prezentową à la lniany na upominki mikołajkowe i na Boże Narodzenie. Ten świąteczny à la lniany worek ozdabia nadruk z wesołym Świętym Mikołajem i wstęgą z miejscem na personalizację (w wyznaczonym miejscu można wpisać imię obdarowanej osoby). Worek à la lniany ma wymiary 30 x 40 cm i pakowany jest pojedynczo.
Prezenty na wyjątkowe okazje zasługują na zachwycającą oprawę! Sięgnij po znakomitą alternatywę dla torebek prezentowych i papieru do pakowania. W tym roku zapakuj prezenty na Boże Narodzenie w trwałe, materiałowe worki lub duże worki z tkaniny. Będzie pięknie i ekologicznie, ponieważ można ich używać wielokrotnie!
Te worki z podwójnym sznurkiem/wstążką w ściągaczu pozwolą Ci ładnie zapakować prezent w kilka chwil! Z nimi zapakujesz podarunki bez taśmy klejącej i nożyczek. Nie wymaga to również zdolności manualnych. Zamów swoje ulubione worki na upominki lub materiałowe worki na duże prezenty z naszej oferty już dziś i przekonaj się jakie to proste.
Oferowane przez nas opakowania wykonane są z wysokiej jakości tkaniny z bawełny i poliestru. Połączenie włókien naturalnych z syntetycznymi gwarantuje trwałość i wytrzymałość oraz dużą odporność na rozciąganie i wycieranie się materiału.
Wszystkie nasze woreczki wykonywane są ręcznie. Ułożenie ozdobnej aplikacji/nadruku na konkretnych przedmiotach może nieznacznie różnić się od pokazanego na zdjęciach.

INFORMACJE O DOSTAWIE

 

Polska Kurier DHL PL – 13.994 PLN